ZEBRA ZC 300 PLASTİK KART YAZICI(ÇİFT TARAFLI)
ZEBRA ZC 300 PLASTİK KART YAZICI

ZEBRA ZC 300 PLASTİK KART YAZICI(ÇİFT TARAFLI)

Fiyat : $1,390.00  + KDV
TL Fiyat : ₺11.244,88(KDV Dahil)

ÇIĞIR AÇAN SADELİK

Kimlik kartından, üye kartı ve etkinlik kartları ile kredi/banka kartlarına, ne tür kart baskısı yapmanız gerekirse gereksin, ZC300 Serisi kart yazıcılar bunu daha iyi, daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. ZC300 ve ZC350 kart yazıcılarının şık ve akıllı tasarımı, kart baskısıyla ilgili hemen hemen tüm sorunlu noktaları ortadan kaldırır. Renkli veya siyah beyaz, tek veya çift taraflı, manyetik şeritli veya temassız kartlar basmanızdan bağımsız olarak sonuç, tek düğmeye basış basitliğiyle baskıdır. Ve çığır açan 'her yere uyan' tasarımıyla, gereksinim duyduğunuz her yerde güvenli kart baskısı elde edebilirsiniz.

Daha da fazlasına ihtiyacınız olduğunda, ZC350, hayal edebileceğiniz neredeyse tüm kart tasarımlarını oluşturmanıza olanak tanıyan en yüksek baskı hızı ve gelişmiş baskı seçeneklerini sunar.  Hemen hemen her kodlama teknolojisini desteklemesiyle, istediğiniz her türde kartı – kredi, banka, kimlik, giriş, müşteri toplu taşıma pasoları ve daha fazlası – oluşturabilirsiniz. ZC300 Serisi — her şeyi sunan kart yazıcı.

ZC300 Kart Yazıcı 

ESNEK KART BASKISI ARTIK DAHA BASİT

 

ZC300 kart yazıcı, bu yazıcı sınıfındaki en ince her yere sığan tasarımla, çığır açan basitlik, güvenlik ve bağlantı seçeneklerini sunar. Şık ve zekice tasarımı, tipik olarak kart baskısıyla ilişkili tüm sorunlu noktaları ortadan kaldırır ve böylece kimlik, giriş veya üyelik kartları veya kredi ve banka kartlarının baskısını her zamankinden daha kolay hale getirir. Renkli veya siyah beyaz, tek veya çift taraflı kartlar basmanızdan bağımsız olarak sonuç, tek düğmeye basış basitliğiyle baskıdır.

 

:
     
 • BASKI TEKNOLOJİSİ

   

  Doğrudan Kart Yazıcı

   

 • BASKI ÖZELLİKLERİ

   

  Tek taraflı

  Çift taraflı

   

 • BASKI HIZI

   

  Tek taraflı: Renkli -  200  kart/saat Mono – 900 kart/saat 

  Çift taraflı: Renkli – 140 kart/saat Mono – 450 kart/saat 

   

 • MAKS. RİBBON RULOSU BAŞINA GÖRÜNTÜ SAYISI

   

  Renkli -  300 

  Mono – 2000 

   

 • İLETİŞİM ARAYÜZÜ

   

  Standart – USB 2.0; Dahili 10/100 Ethernet 

  İsteğe bağlı - 802.11ac MFi

   

 • OPSİYONLAR

   

  Manyetik şerit kodlayıcı        

  Üçüncü şahıs temassız enkoder entegrasyon kiti